Summer Football Draw

2016 RSUFC SUMMER FOOTBALL Draw AVAILABLE!

Please click on BALL below to view entire 2016 Draw (Tuesday & Friday)

Draw is in Date Order

(Updated 27th October 2016)

 
Please click on correct TAB (Tuesday Draw or Friday Draw) in excel spreadsheet to view your teams draw

Reminder: U15's play on Tuesday nights until and including 27th September 2016 and will revert to Friday nights from 7th October 2016.

NO GAMES TO BE PLAYED ON FRIDAY 30TH SEPTEMBER 2016 & TUESDAY 4TH OCTOBER 2016



Semi Final Draw (Friday Games)
 
Age Group Division Date Time Home Team Away Team Field
U7 Red 2/12/2016 16:30 Holy Cross Ryde Saints 1
U7 Red 2/12/2016 16:30 Dynamates Rockets 2
U7 Red 2/12/2016 16:30 The Mini Neymar The Mini Messis 3
U910Girls Red 2/12/2016 16:30 Super Saints The Meerkats 4
U78Girls Red 2/12/2016 16:30 RSU Sharkies 5
U78Girls Red 2/12/2016 17:10 Minibeasts HH Strikers 1
U7 Red 2/12/2016 17:10 The Hawks Truscott Ninjas 2
U9 Red 2/12/2016 17:10 Summer Magic Crazy Boys 3
U9 Red 2/12/2016 17:10 Sharp Shooters Millwall DU 9 4
U9 Red 2/12/2016 17:10 Mini Avengers 2 Division 5 5
U9 Red 2/12/2016 17:50 Yellow Pumas Team Dynamite 1
U9 Red 2/12/2016 17:50 Wildcats Messi Magicians Away Forfeit
U9 Red 2/12/2016 17:50 Roaring Tigers NthRyde Dragons 3
U910Girls Red 2/12/2016 17:50 Roverinos Putney Rangers 4
U11 Green 2/12/2016 17:50 NRyde Strikers Millwall DU 11 5
U11 Green 2/12/2016 18:30 Mighty Rockets Strikers 1
U11 Green 2/12/2016 18:30 Stripped Assass Boronia Bandits 2
U11 Green 2/12/2016 18:30 Villa Vikings Villa Vipers 3
U11 Red 2/12/2016 18:30 Tsunami Classic XI 4
U11 Red 2/12/2016 18:30 Hunters Hill FC Ryde Madrid 5
U11 Red 2/12/2016 19:10 Magic All Stars 2 1
U11 Red 2/12/2016 19:10 Blue Crew RCity Gunners 2
U1112Girls Red 2/12/2016 19:10 Blackbirds Matildas 3
U1112Girls Red 2/12/2016 19:10 HH Saints Mini Matildas 4
U13Girls Red 2/12/2016 19:10 The Storm Tutti FC 5
U13Girls Red 2/12/2016 19:50 Warriers Madristas 1
U13 Red 2/12/2016 19:50 Nothing but Net Terminators 2
U13 Red 2/12/2016 19:50 Fruity FC Bench Warmers 3
U13 Red 2/12/2016 19:50 Bayern Munchies Genesis 4
U13 Red 2/12/2016 20:30 Gunners Usual Suspects 1
U13 Red 2/12/2016 20:30 Dream Team Saints 2
U13 Red 2/12/2016 20:30 Trailblazers Juggernauts 3
U15 Red 2/12/2016 20:30 The Jets Sky Blues 4
 
Semi Final Draw (Tuesday Games)
 
Age Group Division Date Time Home Team Away Team Field
U8 Red 6/12/2016 17:15 Galaxy 9 Firecrackers 3
U8 Red 6/12/2016 17:15 Blue Devils Speed Demons 4
U10 Red 6/12/2016 16:30 Oze Rulez Renegades 2
U10 Red 6/12/2016 16:30 Abt Get Messi Falcons 3
U10 Red 6/12/2016 16:30 The Red Bombers Legends 4
U10 Red 6/12/2016 17:15 Eastwood FC Star Skillerz 1
U10 Red 6/12/2016 17:15 Thunderbolts Magic 8 2
U10 Red 6/12/2016 18:00 Shark Shooters DAB Attackers 1
U12 Red 6/12/2016 16:30 Outdoor Chumps All Saints HH 1
U12 Red 6/12/2016 18:00 Messi Ones Megmasters 2
U12 Red 6/12/2016 18:00 HH United Stray Cats 3
U12 Red 6/12/2016 18:00 Putney AllStars Lil Giants 4
U14 Red 6/12/2016 18:45 Assassins Red Stars 1
U14 Red 6/12/2016 18:45 The Sevas Vicious but Del 2
U14 Red 6/12/2016 18:45 Bayern Muncheon Red Devils 3
U14 Red 6/12/2016 18:45 Green Machine The Old Boys 4
U15 Red 6/12/2016 19:30 Kroos for a Bru Purple Reign 2
U16 Red 6/12/2016 19:30 Dench FC Route 66 3
U16 Red 6/12/2016 19:30 Fusion A6 Milan FC 4
 
Grand Final Draw (Friday 9th December)
 
Age Grp Division Time Home Team Away Team Field
U7 Red 16:30 Holy Cross Truscott Ninjas 2
U7 Red 16:30 Dynamates The Mini Messis 3
U78Girls Red 17:15 RSU Minibeasts 2
U9 Red 17:15 Summer Magic Sharp Shooters 3
U9 Red 17:15 Mini Avengers 2 Yellow Pumas 4
U9 Red 18:00 Wildcats Roaring Tigers 3
U910Girls Red 16:30 Super Saints Roverinos 4
U11 Red 18:00 Magic Blue Crew 2
U11 Red 18:00 Tsunami Hunters Hill FC 4
U11 Green 18:15 Mighty Rockets Millwall DU 11 5
U11 Green 18:45 Stripped Assass Villa Vikings 4
U13 Red 18:45 Nothing but Net Fruity FC 3
U13 Red 19:30 Juggernauts Saints 2
U13 Red 19:30 Gunners Genesis 4
U13Girls Red 19:30 The Storm Warriers 3
U15 Red 20:15 Kroos for a Bru Sky Blues 4

Grand Final Draw (Tuesday 13th December)
 
Age Grp Division Time Home Team Away Team Field
U10 Red 16:30 Shark Shooters Falcons 2
U1112Girls Red 16:30 Blackbirds Mini Matildas 4
U12 Red 17:20 Messi Ones Outdoor Chumps 2
U10 Red 17:20 Oze Rulez The Red Bombers 4
U10 Red 18:10 Eastwood FC Magic 8 2
U8 Red 18:10 Blue Devils Galaxy 9 4
U12 Red 19:00 HH United Putney AllStars 2
U14 Red 19:00 Green Machine Assassins 4
U14 Red 19:50 The Sevas Bayern Muncheon 2
U16 Red 19:50 Fusion Dench FC 4